Tak je to asi kompresí. Vidím tam takové "flekovité mapy". Většinou se objevují právě po žehlení. Nejvíc je to patrné kolem očí, na obočí ,ve vlasech a trochu na tváři.
Jak rozumne hodnotit a nebyt hnidopichem ? Vystrihnout takovy portret s prakticky svazanyma rukama (omezeny cas, prostor, svetlo), tak to klobouk dolu.
Robo J.: v tom máš pravdu že už má svoje natrénované úsmevy, ale je to profíčka - tak musí...:-))<BR>
no a 20D je fajn - ako 10D, ale rýchlejší a lepšie ostriaci!
foto samo kvalitka tech. bez pripominek ale cim del to sleduju si myslim zeje ta slecna v kreci? jen pocit ale uz je to asi nacviceny usmnev :o) mimochodem jak se ti foti s 20D?
k tomu pozadiu: ja to viem...je to sklenená stena nášho showroomu, ale nikde naokolo nebolo nič rozumné, nebol ani čas a ani väčšia ochota zo strany modelky...ale na druhú stranu aj tak lepšie, ako ju neodfotiť vôbec...:-))
Komentáře (277)
no a 20D je fajn - ako 10D, ale rýchlejší a lepšie ostriaci!