Dneska dělaj nějak velký popelnice. Jo já bych to malinko tmavší. .... Jirka V.: Ještě bych bodoval komentáře. Tyto tvé jsou minimálně za 5. No vida na jakého spisovatele se propracuje autor slavného výroku "dobrr"!
na autoportrét to není špatný, ani bych tě nepoznal, super vohoz :))))))))), ale teď vážně kdes sehnat ten šátek :))))))) <br>je to až moc kontrastní, pozadí trochu pálí do očí
Tak ... podle studie pokrývky hlavy a rozboru linií lýtkového svalu, které lze i přes použité oblečení jasně rozpoznat, jsem dospěl k jednoznačnému závěru, že se skutečně jedná o mou osobu ...... ba co víc .... přesně si pamatuji tenhle den, tento okamžik štěstí, kdy jsem na dně zachovale vyhlížející popelnice našel svou první dávku prošlého Rohypnolu, ležícího hned vedle zachovalé vánočky, kterou nějaký zhýralý bohatlík zahodil jen proto, že byla z umělé hmoty a nebyla moc dobrá :-))))))))))) ...... jasných 5 bodů!!!!!
týýýýýý vole :-))))))))))) .... ... tuto nádhernou špionážní fotku musím nejprve podrobit pečlivé analýze, nejedná-li se o záměnu s mým bratrem, kterého jsem naučil starat se o své potřeby podobným způsobem :-)))))
Komentáře (37)