Tak tahle šnůra komentářů je fakt nějaká připo....á; Jak to čtu, jedinej Iramz, Morfea a Michal pochopili, o co vlastně de; Jestli byl v místnosti stín, třeba od otevřenejch dveří s prudším sluncem a expozice byla hozená podle stínu, není co řešit, jinak z toho vylezla zajímavá monáda;
Sluníčko mnohotečné! Ať už šlo o náhodu nebo ne, musím přiznat, že mne Váš jing a jang zaujal, zdžel bych se při tom hodnocení technické kvality, řekl bych, že o tu zde ani tolik nepůjde, máte to, čemu říkám opravdový cit člověka a také smysl pro zajímavý okamžik, zátiší, pokračujte... kritika se na Vaši hlavu snese tak jako tak, takže jediné co k tomu mohu říci je, foťte to, co se Vám líbí a dělejte to srdcem.
myslim, ze kdyby se v prave pulce trochu vytahl kontrast, bylo by to cool. je to zajimavy efekt, i kdyz nechteny. myslim, ze kdybych chtel neco podobneho udelat zamerne, budu kolem toho pul dne spekulovat a pak to stejne vyjde uplne jinak ;)
Komentáře (25)