Určitě máš pravdu..O bojová umění se nijak nezajímám. Ale smysl fotky v tomle podle mě ani neni. Fotka by neměla být zajímavá pro znalce, ten ať se radši podívá na video. Fotka by měla zanechat nějaký pocit, dojem.. Toť moje chápání:-))
Jestli v tom "maglajzu z rukou":-) odborník něco uvidí, tak to patří do odborného časopisu.
Pro Hanku: Mozna mas pravdu. Muj problem je asi v tom, ze taky trenuju Aikido, jen si obcas "odskocim" udelat par fotek. Asi si neuvedomuju, ze to casto pro "neznalce Aikida" (bez urazky) vyzni trochu jinak.
Já souhlasím s Michalem (a v galerii žadné fotky aikida nemám, ani ji otevírat nemusíš..). Osobně mi vadí, že nene vitět hlava druhého zápasníka, celkov jsou dost zmatené ty ruce, neni moc jasné, co se děje. A pro mě to nemá vůbec žádnou atmosféru. Porovnej ji se svojí druhou z této série a třeba pochopíš, co tím myslím.
Pro Michael : Netvrdim ze jsem nejakej odbornik, takze by bylo dobry, kdyby jsi ukazal neco z vlastni "produkce" fotek Aikida, abych se poucil. Ve tve galerii jsem nic o Aikidu nenasel.
Komentáře (16)
Ja osobne takove stesti nemam :-(
Jestli v tom "maglajzu z rukou":-) odborník něco uvidí, tak to patří do odborného časopisu.