Záměr je jasnej - lampa + větve :o)))))))))))))))) ....... také se mi to zdá zbytečně hluboko ostré ... možná by paralela "lampa - věžička" lépe vyzněla kdyby lampa nekončila přesně se střechou .... 3++
Ta lucerna se mi moc líbí, taky tuším záměr:)<br>A Tome, když tak čtu, jak máš zmáknuté ty kostely, možná by tě mohla zajímat kniha, co loni vyšla, tedy pokud ji už nemáš, "Příběhy pražských svatyní" od Pavla Bedrníčka, vydal Volvox Globator. Je tam historie prakticky všech pražských kostelů. <br>Fotky jsou tam bohužel takové mrňavé nebo žádné, ale ty si je k tomu doděláš už sám, že jo?:)
Marceli, snad se trefím: věže zcela vlevo - sv. Jan Nepomucký, pak vpravo Loreta, vzadu Petřínská rozhledna, dále p. Maria Andělská a zcela vpravo Černínský palác. Pohled od Nového Světa směrem na jih.
má to peknú atmosféru, to v strede vzadu je čo? mne to pripadá ako Slavín, tá lampa síce robí fotku plastickejšou, ale mne tam vadí už len preto, že celá fotka je v iných tónoch
Komentáře (63)