z nahledu jsem si myslela, ze je to hlava tokajiciho tetreva. hehehehe. 4 body za fotku, plus jeden za to ze je na ni zvire. :) Jo a dva a pul semiky jen tak pro radost. :)
Iljo, vzdálenost bych odhadnul na 8 metrů, a strašně sebou mlel, takže je to kombinace mých třaslavých pracek držících plně ztopořenou trubku zvíci i s plechovým tělem 2,5 kg, a neposedného opeřence. Jméno jsem si vygoogloval na síti - nejdřív anglicky (red shoulder blackbird) pak česky (agelaius phoeniceus kos) a vyšel mi vlhovec... :)
Side, ja cumim, jak blazen, ze Ty vis i ceske jmeno toho ptaka. Ja ho nikdy v zivote nevidel, az tady a tudiz ho znam pouze jako red- nebo yellow-winged blackbird. Ty mas nejakej ceskes atlas nebo to vazne znas?! Jinak, nekolikrat jsem se snazil vlhovce fotit, ale on mi nikdy neposedel, jako by si se mnou hral! Tohle je asi z dost velky dalky, soude podle te zvlastni neostrosti, ze?
Komentáře (42)