Koberec k radaru [Lea K. | | ] Lea K. | | | 09:29:23 10.10.2022
Radim Diviš: to je právě zajímavá diskuze. Původně jsem totiž neměla úplně v plánu to fotit i s tím radarem, do toho přítel povídá, že by to s tím radarem bylo zajímavější, aby tam bylo naznačeno, kam ten ,,koberec,, vede. Akorát by to chtělo si s kompozicí ještě víc pohrát a případně vlézt do toho pole, což je mi blbé. Co zjišťuju, tak každý má na to jiný názor, někdo to chtěl s tím radarem, jiný bez radaru. Já asi nemám problém s jak touto tak variantou bez radaru. Ale pokud s radarem, tak bych příště prozkoumala, jestli to nemůžu nakomponovat líp.
Koberec k radaru [Lea K. | | ] Lea K. | | | 09:03:15 10.10.2022
Jan Pernica: ano :)
Koberec k radaru [Lea K. | | ] Lea K. | | | 07:58:55 10.10.2022
Jakub Šoulák: líp to v tu chvíli nešlo, kdybych natáhla objektiv jinam, tak už tam bude něco zavazet. Mi přišlo zajímavé, jak ten koberec vede k radaru. Bohužel nebylo moc času si tam s tím hrát dlouho, tak třeba jindy až bude příležitost.
Stařec a pole [Lea K. | | ] Lea K. | | | 07:42:54 07.10.2022
Jan Levora: u nás kolem v polích je spousta fotogenických stromů a jeden můj oblíbený, který měl kmen rozdělený jakoby napůl a koruny na dvě strany, bohužel už někdo skácel. Těšíla jsem se, že ho vyfotím v nějakém zajímavém světle, leč už jsem to nestihla. Mám jedinou fotku z doby, kdy jsem ještě neuměla fotit.
Samotáři [Lea K. | | ] Lea K. | | | 11:05:00 06.10.2022
Josef Jancar : ano, ořezávala jsem a toho mlžného výsledku si asi nevšimla
Slunečnicový večer [Lea K. | | ] Lea K. | | | 07:26:52 06.10.2022
Dušan Seifert: děkuji, skoro ano, jen zvědavé ovečky tam békaly.
Slunečnicový večer [Lea K. | | ] Lea K. | | | 07:25:47 06.10.2022
Jiří Šebesta: děkuji, no bylo to na poslední chvíli. Včera, když jsem jela domů vlakem, koukám z okna a ty slunečnice už sklidili.
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |
Lea K. |