2 Mira Dubina: jako reklama to není zamýšlený. Je to strop a kus reklamního štítu na letišti v Ruzyni v bufetu. Líbilo se mi jak ty bodovky směrovaly k logu. Ostatním děkuji za komenty.
Jako Petr Hořice. Trochu na plakát "Přichází satan". :-) 2 Jaroslav Široký :-) Osobní zkušenost: často fotím když je dítě v pohodě a směju se u toho a dělám kraviny, křičím bezva! supr! a furt mačkám. Vydařené fotky ukazuju dětem a chválím jak to je hezký. Musí je to bavit a brát to jako hru. Extrém byl, když jsem fotil holku (byly ji asi 4 roky) na Čertových kamenech. Vysazoval jsem ji na šutry, aranžoval, odbíhal a hledal úhly. Už byla nevrlá (přetažená, protože vpoledne nespala). Posadil jsem ji na skálu, to už řvala, ale naštěstí neutíkala (neměla kam), našel jsem si úhel zespodu, zaostřil, udělal výřez a pak jsem jen zavolal: "postav se a ukazuj do dálky na ten kopec naproti!" Postavila se, přestala brečet, usmála se, ukázala do dálky... a cvak, volám "dobrý!", sedla si na zadek a řvala dál. Dneska 10 měsíční Filip vidí foťák a začne se smát. Už ani nenatahuje ručičky k objektivu, ani se neleká blesku. Rada: začni focením toho co chtějí oni (ony?), třeba i na prázdno (to nepoznaj a za tejden si nepamatujou, že se fotilo), až jim dojdou nápady sami (samy?) se zeptají co mají ještě dělat. Taky je dobrý, když se předvádějí, říkat "jo, to je dobrý, to udělej znova!" Začnou si uvědomovat co dělají, přemýšlet o tom a naučí se, že jde taky něco předvést (takové herecké základy :-)
Neostrý výcvak zespoda do kytek. Sorry. Příště to spolu zaostřete (dodatečně). Pravý horní roh je ble. +1 za odvahu a na uvítanou PS: máš tam lepší. Švihni sem něco s lidma! Ahoj!
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |
Ostatním děkuji za komenty.
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |
2 Jaroslav Široký :-)
Osobní zkušenost: často fotím když je dítě v pohodě a směju se u toho a dělám kraviny, křičím bezva! supr! a furt mačkám. Vydařené fotky ukazuju dětem a chválím jak to je hezký. Musí je to bavit a brát to jako hru.
Extrém byl, když jsem fotil holku (byly ji asi 4 roky) na Čertových kamenech. Vysazoval jsem ji na šutry, aranžoval, odbíhal a hledal úhly. Už byla nevrlá (přetažená, protože vpoledne nespala). Posadil jsem ji na skálu, to už řvala, ale naštěstí neutíkala (neměla kam), našel jsem si úhel zespodu, zaostřil, udělal výřez a pak jsem jen zavolal: "postav se a ukazuj do dálky na ten kopec naproti!" Postavila se, přestala brečet, usmála se, ukázala do dálky... a cvak, volám "dobrý!", sedla si na zadek a řvala dál.
Dneska 10 měsíční Filip vidí foťák a začne se smát. Už ani nenatahuje ručičky k objektivu, ani se neleká blesku.
Rada: začni focením toho co chtějí oni (ony?), třeba i na prázdno (to nepoznaj a za tejden si nepamatujou, že se fotilo), až jim dojdou nápady sami (samy?) se zeptají co mají ještě dělat. Taky je dobrý, když se předvádějí, říkat "jo, to je dobrý, to udělej znova!" Začnou si uvědomovat co dělají, přemýšlet o tom a naučí se, že jde taky něco předvést (takové herecké základy :-)
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |
PS: máš tam lepší. Švihni sem něco s lidma! Ahoj!
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |
Karel Kadlec |