David Rakušan
Celkem 62 příspěvků ve fóru
a tohle je taky pecka, ale už asi docela známý
http://fr.youtube.com/watch?v=fM209pRj-wc
http://fr.youtube.com/watch?v=x9aWAooYk2o
co se vůbec děje, když by to tam bylo moc dlouho?
nerad bych opisoval, ale kolik ti to vyšlo? :-)
kašlu na minuty, nechám to tam prostě čtvrt hodiny a uvidim
takže deset, jedenáct minutek.. To su zvědaf :-.)
aha, už jsi mi odpověděl než jsem se zeptal, jasnovidec?
teď trochu tápu, ta foma se ředí 1:10, ilford vůbec, nebo maximálně ku třem, nevim jak to mám porovnat. Mám film Iso 400 push 800, myslíš podle tý tabulky bude akorát 16 a půl minuty? a to je při 20° ... ...více
stock je neředěná vývojka, je tak?
to sem přesně potřeboval, díkec, večer se na to vrhnu..
http://www.ilfordphoto.com/Webfiles/2006210204272065.pdf
Tady je taková pěkná tabulka, myslíš že je je ta foma něčemu podobná aby se z toho dalo vyjít? ...více
to asi nestačí, co? nemám to u sebe...
je tam LQN, to vim jistě....
takže jen to budu máchat o třetinu déle, než je napsáno na krabičce? (doufám že tam něco takového najdu, nemám ji u sebe a jsem ve vylování lama)
myslíte že můžu vyvolat HP5 plus, push 1 ve fomadonu? Nezabijo to tím? Ajak se prodlužuje volací čas u toho pušování, dvakrát se to asi nenásobí, že jo?
mažu si muchomáslo na hlavu
tak já už jsem to konečně pochopil, jsem trapnej a balim to :-)
sedí to přece, nebo ne?
až budu potřebovat poradit s beďarem, vim kde. Kam a jak budu chodit nech laskavě na mě
nemyslim, zvlášť po tom výlevu v poště. Docela dlouho jsem sem nechodil, ale je to tady pořád docela sranda.
po přečtení poznámek a vzkazů jsem dostal chuť to zkusit a vida! Startuje na první našlápnutí :-)
nevydržela :-)
nechápu sice o jaký originály může jít, ale po zběžné prohlídce portfolia všudybylky se mi nechce věřit, že by to někdo kradl. "někdo by si ale mohl myslet, že fotí profi... snad to vydrží"
JH: super, díky! přesně v něco takovýho jsem doufal. sem věděl že pp nezklame, jste dobrý :-)
nerad bych to totiž zmršil, mám už v tanku nachystaný dva filmy a nemůžu už teda ani dělat nějaký pokusy... prostě to tam budu mušet nalejt..
mám u sebe jen film, ne papír...
myslíš že ten smradlavější je ustalovač? z jedný flašky se přece jen něco line..
Pomoct!
potřebuju poradit, jak rozeznám vývojku od ustalovače, když jsem je blbec nalil do petek a nepopsal z důvodu nepřítomného lihového popisovače... čmouchal jsem k tomu a řekl bych že to ani nij... ...více
a já zas trubka si to nechal ujít koukám..
tak za rok :-)
díky kauči za "nejlepší za 7 dní"
perfekt, takže 10 a 13 a kousek. To jsem přesně potřeboval, dík!
deux ex machine, nebo jak:-) a dneska?