Pan Smazaný
Celkem 67156 příspěvků ve fóru
Davide, já té větě porozuměl tak, že:
1) Jako Guru prostě musíš něco plácnout i kdyb na chleba nebylo...
2) že nejdřív plácáš a pak (občas) i myslíš...
:-) driv jsem se nad tim nepozastavoval, ale kdyz predemnou vyhodili od statnic kluka za pouziti tohoto vyrazu......uz si davam bacha :-)
Kulička, David & stádo řvounů proti level systému...-----------------------------------------Byste mne vážně překvapili, kdyby z Vás vypadlo něco konstruktivního... :-)))
Osobně bych Davidovi doporuč... ...více
Martin Hruby - slovo "nejoptimalnejsi" je fakt mazec :-) :-) :-)
Ja bych si dovolil poopravit M.Hrubeho - ten cas pri zmene clony vychazi SKORO presne, pokud si kolem predpokladaneho casu udelas zkousku tak zjistis ze ne uplne presne (ale jako priblizny odhad to sa... ...více
danniel hauser: presne tak!!!! ja uz to rikal davno, ale nejak se to neujalo.....:-)
Tak koukám, že se tu snažíte vymyslet nějaký podivný LEVEL systém...Levelovat lidi podle "financí"...Levelovat lidi podle "doporučujících kamarádů"...--------------------------Kdypak dostatečnému počt... ...více
kez by :-) ale ohledne casu je jedno pravidlo - o kolik se ti zvetsi PLOCHA o tolik se ti prodlouzi cas. Tedy 13*18 cas 5 sec. tak 20*30 cas 12,8 sec.
Jaroslave, dvakrat mer a jednou pis - jak jiz z nazvu vyplyva Maskovaci ramecek Maskuje - jeho druhou (pozitivni) vlastnosti je, ze papiry ktere se krouti narovnava. Pozor! Jenom papiry co se krouti t... ...více
Slavoji, jestli to je druha identita, at uz teda kohokoliv, tak to je mazany! :o)) Ja si to ale nemyslim, naopak, na fotky tohoto typu poukazoval David pri vysvetleni jeho noveho opatreni trech dnu ce... ...více
pred zalozenim pod maskovaci ramecek ten papir sroluj obracene - jednoduchy, ne? :-)
Jirko - díky - dobrej článek a další navazující reakce...jen jsem zvědav kolik lidí si aspoň povšimne slova "pokora" a koli z nich najde potřebnou odvahu si ho správně vyložit... :-(((
konečně je hezky, jeden se zas může aspoň válet u vody :-)) a fotit nudistky :-)))
Pro 'chcipnul tady pes' ma anglictina vyraz, ktery byl prijat i cestinou - je tu sranda, jak v rodinne hrobce => there's as much fun here as in a family tomb.
Ferko - když si nechceš hrát, tak aspoň neruš - stejně mluvíš z hladu...
Ale co - jdi si dát do kuchyně rajskou - je mooooc dobrá!!!!!!!
:-)))))))
Ferko - jdi si hrát a nezlob! Tady se "seznamují" dospěláci!!! ... Huš, huš, huš.... :-))))))))))))
FERO - nemeliem - pouze Palovi to jeho mládí velice závidím...:-)))))))
...David, keby si Pala stretol, tak by si vedel pročo Ti ich berie... :-) Teba už sú na nič...
stodvacietdeviat dolarof cece.. + dph + clo..
Tak som si objednal ten Zenitar Fish Eye 16/2.8, dufam ze mi to z toho mafianskeho ruska pride ;(
Ale dodo co mas v stredu ? snad nie manzelske povinnosti ;*
dodo: nesaskuj, nic sa presuvat nebude (ja 16.7. nemozem!)
Martin: iha, tak to si ma riadne spacifikoval cece, odchadzam zdllllhym :------( nosom )
OK. Nechcem kafrat, ale trosku realnejsiwe odhadnut situaciu: kym sa vsetci zlezeme uplynie tak 30min., pokial dojdeme do najblizsej krcmy (bufety na konecnej busu) mame uz o 30-45min viac - cize 20:1... ...více
...radši bych se vrátil k rajské omáčce bez extravagantních příloh... :-)))
No tak, Martin ty chod po Partizanskych chodnickoch a lukach a mi Ta pockame pri bufetoch s pivcom v ruke :) Co ty na to ?
Co keby sme zacali rovno pri bufetoch a pokracovali dalej do vnutrozemia ?-) Partizanska luka mi moc atraktivne nepripada - skor ten opusteny dom na pol ceste k bufetom !
:-) ja bych sel do 6*4,5. Pokud nejses zvyklej na ctverec, beztak budes rezat....("nepatrne") :-)
2EWE - večeři v 9 ráno? ...to jsi taky za velkou louží?